SportHG® nowa kolekcja odzieży hiszpańskiej marki “OVER & OVER”.

Producent odzieży technicznej  – hiszpańska marka SportHG® rozpoczęła w tym tygodniu sprzedaż  swojej nowej kolekcji wiosna-lato 2019. Najważniejszą nowością są liczne innowacje techniczne dla jej najbardziej lojalnych odbiorców, a także nowe produkty, które podchodzą do nowych tendencji biegacza.
Popularność trailrunningu sprawiła, że hiszpańska marka skupiła się na przygotowaniu specjalnej kolekcji dla biegczy górskich-  seria Dynamic.

Seria Dynamic wyróżnia się bezszwowymi wzorami wydrukowanymi w stylu uznanej oficjalnej koszulki 2018 Trail World Championships w Penyagolosa Trails HG®. Są to produkty o doskonałej świeżości i oddychalności dzięki tkaninie Climatherm®. Seria została zaprojektowana dla środowiska hybrydowego, w połowie drogi między asfaltem a najbardziej technicznym szlakiem, oraz na krótkie, ale regularne biegi. Jeśli sport opiera się na zmianie scenerii, to również robi to z regularnością i wytrwałością pokazywaną coraz częściej przez popularnych biegaczy, którzy potrzebują produktu na wysokości tego dziennego i tygodniowego wysiłku. Podstawowa koncepcja nowej kolekcji “Over & over” wynika właśnie z tego trendu.


Innymi wielkimi nowościami kolekcji są wkłady do linii trailrunning. Techniczna koszulka z włóknem węglowym i efektownym designem oraz spodnie z elastycznym pasem biodrowym będą kolejnym krokiem w drodze SportHG® do dalszego oznaczania mody tekstylnej na szlaku. Wreszcie, katalog uzupełniają odnowione kolory klasycznych produktów, nowe odbitki dla renomowanych akcesoriów i skarpet z materiału Drytex®, które integrują podwójne języki i rewolucyjne wzory.
  

Do lata 2019 r. mkarka zachowa swoje klasyczne produkty , wśród których wyróżnia się oficjalna koszulka hiszpańskiej drużyny narodowej FEDME (HG Pro Team 2.0), jej podstawy do multisportu lub propozycje piłki nożnej. SportHG® stał się, wraz z upływem czasu i uznaniem swoich produktów, dobrze pozycjonowaną marką w różnorodnych sportach.
Część produktów dostępna jest już na stronie oficjalnego dystrybutora marki SPORT HG –  NORAFSPORT
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz