Z Krakowa do Dalmacji…czyli szaleństwa polskich biegaczy podczas I edycji Dalmacija Ultra Trail

Na pierwszą edycję biegów górskich w Dalmacji wybrała się sporo grupa biegaczy z Krakowa – przedstawiciele teamu Dare2b oraz sklepu dla biegaczy Norafsport.

Niewątpliwie największym sukcesem zakończyli bieg Paweł Krawczyk – Pigmej (czas 5:16:02), który z ogromną przewagą wygrał bieg na dystansie 60 km

14729252_1150640951694794_8317135622673713994_n

oraz Ania Kącka (6:13:11), która na tej samej trasie wygrała kategorię kobiet będąc jednocześnie 3 w kategorii open.

14731371_1150640881694801_633114690624204200_n

Na dystansie 20 km – 2 miejsce w kategorii kobiet zajęła reprezentantka teamu Dare2b Emilia Romanowicz – będąc jednocześnie 4 w kategorii open.

14690848_1150640888361467_3051663125410933110_n

Na dłuższych dystansach również Polacy mieli swoje sukcesy – Łukasz Zdanowski (Dare2b) – zajął 2 miejsce na dystansie 110 km,

14724469_1150640818361474_9154488244276538350_n

a Agnieszka Faron (Norafsport) zajęła 3 miejsce w kategorii kobiet na dystansie 165 km.