Współpraca z portalem Traseo.pl

 

Spieszymy z informacją, że nawiązaliśmy współpracę z Traseo.pl – portalem gromadzącym różnego rodzaju szlaki i trasy turystyczne: rowerowe, piesze, narciarskie, a także, co najważniejsze, biegowe! W Traseo.pl będziemy umieszczać trasy przygotowane przez nas, szukajcie nas pod tym linkiem <http://www.traseo.pl/profil/Ma%C5%82opolskaBiega.pl>. Znajdą się tu nie tylko trasy oficjalnych zawodów sygnowanych naszą nazwą, ale też proponowane trasy treningowe. Mapki z trasami zostaną zaimportowane także na naszą stronę, a więc wszystko będziecie mieć pod ręką 🙂

Trasy dodane do Traseo.pl można też pobierać do aplikacji mobilnej Traseo. Szlaki, trasy, mapy (Android <https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.traseo2>, iOS <https://itunes.apple.com/pl/app/traseo.-szlaki-trasy-mapy/id401910742?l=pl&mt=8>), nawigować po nich, nagrywać własne ślady i śledzić najważniejsze statystyki. Aplikacja oferuje także mapy offline polskich i zagranicznych wydawnictw, które posiadają dokładne przebiegi szlaków i najważniejsze informacje terenowe.

logo-traseo-ai

Każdy z Was może założyć konto w Traseo.pl i dodawać swoje własne trasy. Portal to także ogromna baza tras (w tym momencie jest ich ok. 60 tys.), a więc jeśli szukacie inspiracji, jest to całkiem dobre źródło pomysłów.

Do zobaczenia na trasie!

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz