Trening na trasie biegu Kornatka Cross Run

Jeżeli chcesz poznać trasę XRUN Kornatka to musisz wziąć udział w Xtreningu 16.10.2016.

Będziemy przemierzać przez czeluści lasu w Kornatce, jednak tym razem nie będzie to szukanie pokemonów a wycieczka biegowa. Tempo lekkie, nawierzchnia głównie ziemia i kamienie z ziemią, dystans około 15-16 km, przewyższenia około 600 metrów w górę. Na trasie będzie do pokonania kilka naturalnych przeszkód jak np. jar rzeczny.
Spotykamy się przy stadionie “Rokity” Kornatka o godzinie 9:30 w niedzielę.
Zapraszamy!
kornatka3

 

Śledź wydarzenie na funpageFB  strony biegu
szczegóły dotyczące biegu na stronie biegu
rozpocznij-swoja-przygode
Biegi górskie w Małopolsce -seria biegów XRUN
“XRUN to szereg biegów crossrun’owych, czyli w naszym wykonaniu są to biegi po górskich szlakach, leśnych ścieżkach i przełajach. Robimy wszystko by nasze wydarzenia były czymś więcej, niż tylko kolejnym górskim biegiem. Co najważniejsze u nas biegasz z ekipą”
XRUN to seria biegów górskich przełajowych w Beskidzie Wyspowym. Trasy były wyznaczane pieczołowicie i z miłością tak, aby każdy poczuł to wszystko co zostało opisane powyżej ;).

Ale to nie wszystko. XRUN to coś więcej niż tylko zwykłe biegi, tu liczy się drużyna. Walczycie nie tylko dla siebie, ale też dla grupy. Zmagacie się z bólem i zmęczeniem, lecz tym razem macie dodatkową motywację, aby przesunąć granice swojej wytrzymałości. Nie jest ważne, że zapisujecie się indywidualnie. My znajdziemy Wam drużynę. Oprócz klasyfikacji drużynowej będzie również indywidualna. Na naszych biegach możecie się zintegrować i na pewno będziecie się dobrze bawić.“

Opis 1 biegu z serii w Kornatce (organizator):
Kornatka Cross Run to idealne zawody dla rozpoczynających swoją przygodę z biegami przełajowymi i górskimi.Trasa prowadzi przez las i jest bardzo urozmaicona. Spotkacie na niej szybkie odcinki, strome podbiegi, jak i trudne technicznie zbiegi. Miejscami czeka na Was przeprawa przez jar rzeczny albo strumień.

Nawierzchnia zmienia się, od ubitej drogi leśnej do błotnistej ścieżki pokrytej luźnymi kamieniami i liśćmi. Ukształtowanie terenu jest pagórkowate a częste podbiegi i zbiegi wycisną z Was siódme poty”

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz