Apartamenty Stacja Kasina – przyjazne biegaczom

Apartamenty Stacja Kasina zapraszają biegaczy na aktywny wypoczynek do Kasiny Wielkiej! Nasz obiekt noclegowy zlokalizowany jest w historycznym budynku dworca kolejowego z XIX wieku, który zaaranżowany został na 5 przytulnych, w pełni wyposażonych apartamentów 2-4 osobowych.

Ogród przy obiekcie

Urokliwość stacyjki pośród beskidzkich krajobrazów oraz jej lokalizacja w sercu Beskidu Wyspowego sprawiają, iż stanowi ona doskonałe miejsce do uprawiania biegania w terenie a także trekkingu. Wprost ze stacji wychodzą szlaki turystyczne na Lubogoszcz, Śnieżnicę, Ćwilin, Czarny Dział i Mogielicę. Z pobliskich miejscowości natomiast na Łopień (Dobra), Potaczkową (Mszana Dolna), Luboń Wielki (Mszana Dolna), Szczebel (Mszana Dolna), Kostrza (Tymbark),Paproć (Limanowa) oraz wiele innych. A dla tych, którzy pragną zdobyć również szczyty Gorców, proponujemy przejazd zabytkowym pociągiem retro kursującym wprost z naszej stacji do Rabki-Zdroju, skąd można udać się w teren szlakiem na Maciejową, Stare Wierchy czy Turbacz. Zimową porą natomiast Stacja Kasina stanowi znakomite miejsce do uprawiania narciarstwa na stoku (wyciąg Śnieżnica zlokalizowany 50 m od budynku) a także narciarstwa poza przygotowanymi trasami (backcountry, skitouring).

 

Widok na Beskid Wyspowy z polanki na Śnieżnicy

Dodatkowo w obiekcie posiadamy bogaty zbiór map i przewodników Beskidu Wyspowego oraz Gorców, dlatego każdy z naszych Gości może spokojnie zaplanować trasę siedząc wygodnie w salonie.

Lawendowy pokój Apartament Błękitny Łazienka w A. Waniliowym Miętowa sypialnia

Przy obiekcie znajduje się ogród a także utwardzony grunt, który w pogodnie dni może stanowić doskonałe miejsce na aktywny trening na świeżym powietrzu.

Na hasło „Małopolska biega”, każdy biegacz będący Gościem naszego obiektu otrzyma 10 % zniżki na nocleg (przy minimum zakwaterowania na dwie doby).

Strona internetowa

Facebook

 

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz