Już w niedziele 24.07.2016 Wadowicki Półmaraton Górski!

Już 24.07.2016 będzie miało miejsce wydarzenie wyjątkowe. Entuzjaści, pasjonaci sportu spotkają się w na trasie II Wadowickiego Półmaratonu Górskiego – jednej z najbardziej urozmaiconych tras w Polsce, w której start i meta zlokalizowana jest w dwóch gminach

Zawodnicy wyruszą już o godz.11 z OSP Rzyki ( niedaleko Andrychowa) .Długa 21-kilometrowa trasa od samego początku pnie się w górę i prowadzi przez takie miejsca jak przełęcz Panczakiewicza, Groń Jana Pawła II, przełęcz przed Gancarzem, Bliźniaki, Łysą Górę, Iłowiec . Meta zlokalizowana jest w wspaniałym 4 – gwiazdkowym hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach, który jest partnerem strategicznym imprezy. Trasa jest bardzo urozmaicona i ciekawa, z trudem szukać płaskich elementów. Na zawodników podczas biegu czekają wspaniałe widoki. Ponadto trasa jest w 90% osłonięta drzewami w lesie, więc z pewnością cień pomoże przetrwać upalne lub deszczowe warunki.

13717948_1124963914244261_473174275_o.png

Na zawodników czekają bogate pakiety startowe z koszulką oraz plecakiem bawełnianym od firmy allprints oraz allbag, medalem ceramicznym, napojem, upominkami od sponsorów, posiłkiem regeneracyjnym oraz oczywiście, co stało się już tradycją kremówka . Po biegu będzie można skorzystać z usług fizjoterapeutów, na zawodników będzie czekać bufet z owocami oraz ciastkami przygotowany przez Młyn Jacka oraz Galicjankę! Szybka regeneracja gwarantowana.

Zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem imprezy, który choć trochę przybliży Wam tereny oraz atmosferę imprezy:

II Wadowicki Półmaraton – Zwiastun

Już jest!Zapraszamy do zapoznania się z trailerem II Wadowickiego Półmaratonu Górskiego!Bieganie to emocje, radość, zmęczenie, satysfakcja, doświadczmy tego wspólnie już 24 lipca na jednej z ciekawszych tras w Polsce."Najlepsza chwila jest teraz"Dzięki Studio Filmowe Zola za realizację!Zapisy: gorski.biegwadowicki.pl/rejestracja

Opublikowany przez Bieg Wadowicki Czwartek, 30 czerwca 2016

Dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody pieniężne. Dla medalistów w kategoriach wiekowych przygotowane zostały puchary oraz vouchery na zakupy do sklepów Regatta oraz Dare2b.

Do wygrania w konkursie wśród wszystkich zawodników będzie tablet oraz zegarek sportowy. Dla najmłodszych, dzieci zawodników zostanie przygotowana specjalna strefa zabaw przygotowana przez profesjonalne animatorki z firmy Miniboom.

Udział w biegu potwierdziło już ponad 200 zawodników, więc limit 300 prawdopodobnie zostanie osiągnięty . Zachęcamy do udziału w biegu!

Zachęcamy do spędzenia aktywnej niedzieli i poznanie uroków Beskidu małego.

Zapisy jeszcze trwają. Można ich dokonać na naszej stronie: gorski.biegwadowicki.pl

13717884_1124963907577595_1618854363_o

 

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz